جستجو

درباره آراد

About Us

درباره ما

درباره تیم مدیریت آراد

تیم مدیریت پروژه آراد با بیش از 12 سال سابقه در عرصه های گوناگون صنعت ساخت و پروژه های مختلف از مسکونی، تجاری، درمانی تا زیرساختی و ارائه خدمات خود با استفاده از بروزترین فناوری های روز دنیا گامی مهم در جهت تسهیل مدیریت پروژه های عمرانی، کاهش هزینه و زمان، افزایش راندمان و کیفیت در تمامی مراحل چرخه حیات پروژه از برنامه ریزی، طراحی، ساخت و ساز تا بهره برداری برداشته است. بر این اساس خدمات تیم مدیریت پروژه آراد در سه زمینه مرتبط با هم که نقش اساسی درموفقیت پروژه های عمرانی ایفا می کنند به کارفرمایان گرامی ارائه می گردد.

team member

امیرحسین

co-founder & executive director

امیرحسین

BIM manager

team member

امید فاطمیان

Project manager

امید فاطمیان

Project manager

team member

نوشین

Head of Architecture

نوشین

Head of Architecture

team member

حسین

co-founder & executive director

حسین

Head of MEP

مدلسازی اطلاعات ساختمان یا بیم (BIM)

یکی از جدیدترین متدهای مورد استفاده در صنعت ساخت است که روند رو به رشد استفاده از آن در پروژه ها و تاثیر آن در کلیه فرآیند های مربوط به پروژه باعث تغییراتی شگرفت نظیر کاهش هزینه و زمان پروژه، افزایش کیفیت، کاهش تداخلات و دوباره کاری، کاهش اثرات زیست محیطی، افزایش رضایت مشتریان و موارد متعدد دیگر شده است. تیم مدیریت پروژه آراد با ارائه خدمات مدلسازی اطلاعات ساختمان در چارچوب استانداردهای مرتبط با آن، اهتمام ویژه ای در جهت پیاده سازی اثرات بیم در پروژه ها و عملیاتی شدن یکپارچگی طرح و اجرا دارد. برای اطلاع از جزییات خدمات ارائه شده در این حوزه به صفحه مدلسازی اطلاعات ساختمان مراجعه نمایید.

برنامه ریزی و کنترل پروژه

از دیگر خدمات ارائه شده توسط تیم مدیریت پروژه آراد است که بر اساس استانداردهای این حوزه در دو فاز برنامه ریزی پروژه و کنترل پروژه در جهت رسیدن به اهداف تعیین شده برای پروژه ارائه می گردد. در این خدمت برنامه زمان بندی و بودجه بندی پروژه با نرم افزار های مرتبط مدلسازی شده و در قالب جداول، نمودارها و گزارش های کاربردی در زمینه های مدیریت منابع، مدیریت هزینه، مدیریت زمان بندی و مدیریت تدارکات و همچنین کلیه ابزارهای لازم جهت برداشت داده های واقعی و مدیریت اسناد پایشی ارائه خواهد شد. برای اطلاع از موارد خدمات این حوزه به صفحه برنامه ریزی و کنترل پروژه مراجعه نمایید.

داشبورد مدیریت پروژه آراد

یکی از جدیدترین دستاوردها و خدمات آنلاین تیم مدیریت پروژه آراد جهت مدیریت بهینه پروژه می باشد. این محصول تحت وب در پنج ماژول اصلی مدیریت اطلاعات پروژه، مدیریت ارتباطات پروژه، مدیریت وظایف پروژه، برنامه ریزی و کنترل پروژه و مدیریت پروژه در اختیار تمامی ارکان درگیر در حوزه ساخت و ساز قرار گرفته شده است و از اهداف اصلی آن ایجاد پایگاه اطلاعاتی پروژه، تسهیل هماهنگی ها و ارتباطات داخل پروژه و پیاده سازی آنلاین استانداردهای لازم در مدیریت پروژه ها است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و تهیه اشتراک استفاده از این محصول به صفحه داشبورد مدیریت پروژه مراجعه نمایید.

 
 

هدف ما در تیم مدیریت پروژه آراد استفاده از جدیدترین متد ها و تکنولوژی ها در زمینه ساخت و ساز در جهت کسب ارزش افزوده بیشتر از پروژه برای کارفرمایان و در نهایت تبدیل فرآیند های پروژه به پروسه هایی کاربردی به منظور جلب رضایت مشتریان است و در این راه همواره از هیچ کوششی برای ارتقاء دانش و در نهایت کیفیت خدمات ارائه شده دریغ نشده است.

خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه نظرات ارزشمند خود به صفحه تماس با مراجعه نمایید.

فیلترها
Sort
display